Hakkımızda

Rüya Manga; manga, manhwa, manhua  hayranlarına adanmış bir web sitesidir. Manga ile ilgili tüm tavsiyelerinizi, incelemelerinizi, manga tavsiyelerinizi, karakter hayran kurgularınızı, favori repliklerinizi ve sadece sevdiğiniz sıradan anime şeylerini, gönderebileceğiniz ve okuyabileceğiniz yer. Bu web sitesi, yeni başlayanlardan otaku seçkinlerine kadar her seviyedeki manga meraklıları içindir.

2020 yılının yaz aylarında kurulan Rüya Manga, Asya çizgi romanları; manga, manhwa, manhua ve webtoon hayranlarına ve okuyucularına, en hızlı ve kaliteli bir biçimde hizmet etmeyi amaçlamıştır.

2022 yılına gelindiğinde ise Türkiye’de en iyi bilinen manga sitelerinden biri olmayı başarmıştır, ve hala aynı hedefte, istekte ve ehemmiyette çalışmalarına devam etmektedir.

All the comics featured on this internet site are belongings in their publishers. The translations are fan-made paintings and supposed to be a preview of material unavailable for western audience. Do now not try to benefit from this fabric. In case you appreciated any of the comedian you have got study right here, bear in mind shopping for the reliable model, or neighborhood translation while available to you.

Bu internet sitesinde yer alan tüm çizgi romanlar yayıncılarının mülkiyetindedir. Çeviriler fan yapımı bir çalışmadır ve batılı çizgi roman hayranları için kullanılamayan materyallerin bir önizlemesi olması amaçlanmıştır. Bu materyalden kar elde etmeye çalışmight alsoınız. Burada okuduğunuz çizgi romanlardan herhangi birini beğendiyseniz, orjinal yayıncılardan satın almayı unutmayın!

Umarız beğenir ve bizi desteklersiniz, iletişim için: [email protected]Rüya Manga‘yı dünyadaki manhwa çizgi romanlarını, manga çizgi romanlarını, manhua çizgi romanlarını okumak için en iyi yer yapmaya çalışacağız.