Yasal Sorumluluk Reddi

Rüya Manga bir manhwa – manhua ve manga web sitesidir. Ziyaretçilere kaliteli haberler, çizgi romanlar, incelemeler ve röportajların yanı sıra mevcut kaynaklardan hizmet vermeye adanmış, kar amacı gütmeyen bir web sitesidir. Rüya Manga web sitesinde, Kullanım Şartları sayfamızda yer alan şartlarla birlikte bu sayfada listelenen şartları kabul etmelisiniz. Web sitemiz, ziyaretçisine herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda bu politikalardan herhangi birinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu web sitesindeki tüm yayınlar yasal yayıncıların mülkiyetindedir. Manga, manhua veya manhwa’nın büyük bir hayranı olarak ekibimiz, büyük okuyucuların bu çalışmalara çok daha kolay yaklaşabilmeleri için onları diğer dillere karşı engelliyor. Onlardan herhangi bir kazanç elde etmeyin. Bunlardan herhangi birini almak isterseniz, lütfen sahibinden satın alın.
Ek yardım için lütfen bizimle buradan iletişime geçin…

Rüya Manga ve tüm orijinal içeriği ve resimleri, bu sitenin personelinin ve katkıda bulunanların yegane malıdır. Ayrıca sitemiz Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (DMCA) tarafından korunmaktadır. Rüya Manga kaynaklı herhangi bir orijinal parçanın izinsiz kullanımı cezai ve hukuki cezalara tabidir. Rüya Manga’tan orijinal çalışma aldığınız tespit edilirse, bunu 48 saat içinde isteyerek ve barışçıl bir şekilde kaldırmanız istenecektir, aksi takdirde size veya web sitenize karşı olası yasal işlem riski vardır.

Okuyucular, bu web sitesine erişerek Rüya Manga’nın kontrolü altında olmayan diğer web sitelerine bağlantı verebilir. Bu sitelerin doğası, içeriği ve kullanılabilirliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, mutlaka bir tavsiye anlamına gelmez veya bunlarda ifade edilen görüşleri onaylamaz.

Bağlantı verilen web sitesiyle yazışmalarınız veya işlemleriniz yalnızca siz ve söz konusu üçüncü taraf arasındadır ve Rüya Manga bu tür ilişkilerin hiçbir bölümünden sorumlu değildir. Bu üçüncü taraflar aracılığıyla ödediğiniz ücretler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu tür üçüncü taraflara veri sağladığınızda, bunu onların gizlilik politikasına (varsa) uygun olarak sağlamış olursunuz ve Gizlilik Politikamız üçüncü taraflarca sağlanan veriler için geçerli değildir.

Teşekkürler!